trampek110 - komentarze


Siemanko! Hmm... taki długi weekend... wydawałoby się że można tak wiele zrobić, no nie. A tu owszem można wiele zrobić pod warunkiem że się ma coś do roboty, a nie tak jak ja nic nie robiąc siedzę w domu. No przynajmniej mam więcej czasu dla was . Teraz mogę wam opisać pana W. i pewną bardzo "Ważną" sprawę... .
Bo naszej szkoły do klasy III B chodzi pan W. Już od dawna mi się podoba . Pewnego dnia postanowiłam postawić pierwszy krok i napisałam mu liścik, w którym było pytanie: "Czy mam u Ciebie jakieś szanse?". Oczekiwałam na odpowiedź w tej samej formie ale niestety "nie miał kiedy odpisać" ( ach ten kit ). Moja qmpela z jego klasy ( Natala ) męczyła go by jej odpowiedział, ale przekręciła pytanie na: "Czy chciałbyś kiedyś z nią chodzić?". No i tym oto sposobem on jej odpowiedział, że chciałby. Na drugi dzień miał ze mną pogadać, ale powiedział że woli pogadać poza szkołą. Gdy zapytałam się kiedy możemy się spotkać on powiedział że teraz nie może bo ma szlaban ( kolejny kit ). No wię tak miałam czekać w spokoju i niepewności aż do poniedziałku. Na szczęście do tego nie doszło!!! Tego samego dnia przejrzałam na oczy, bo jego kolega z klasy powiedział mi że pan W. wśród kolegów mówi o mnie całkiem co innego, a gdy gada ze mną lub z Natalą tylko zgrywa zakochanego po uszy. I tym właśnie akcentem kończę moje opowiadanie o panie W.i pewnej bardzo "Ważnej" sprawie .
Ach... . A już myślałam że... a nie ważne co myślałam ( a może lepiej powiedzieć "...nie istotne co myślałam..." ). Istotne jest to co teraz myślę, a myślę o tym jaki będzie nasz nowy kolega z klasy. Nazywa się Łukasz i od poniedziałku będzie chodził do naszej klasy. Oby był jakiś faffny, bo kolejnego nudziarza nie zniosę. Dobra kończę :*:*:*. Narciarz

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.11.2005 :: 15:24 :: zy190.internetdsl.tpnet.pl

NaTaSiA!!!

SiEmNaKo!To Ja Ta SŁaWnA KuMpELa PaNa
12.11.2005 :: 23:32 :: zy190.internetdsl.tpnet.pl

Czesc Martynka :* Nie przejmuj sie panem W. heheh bedzie ok a syneczke ktory przyjdzie do twojej klasy napewno bedzie super papa :*
12.11.2005 :: 21:55 :: 217.153.84.66

AaAa tam Martynko nie pzejmuj sie główa o góry może nie wszystko jeszcze starcone papapa trzymaj sie papatki... :)
12.11.2005 :: 20:39 :: cdx241.neoplus.adsl.tpnet.pl

trampek110

Ja też mam taką nadzieję ( tyczy się to oby dwóch spraw ) Właścicielka
12.11.2005 :: 20:36 :: zy190.internetdsl.tpnet.pl

Kasia

ja dalej uwazam ze powiedzie ci sie z panem W. bo mu sie podobasz bo jestes ladna i fajna!! i trzymam kcuki za to zebyscie byli razem:) pozatym ja tez mam nadzieje ze ten nowy chlopak bedzie fajny!;) pozdro
Talk.pl :: Wróć